Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej733002010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej380122010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1898652010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej303022012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej461902010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej217642010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej116402012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej131712012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej252402010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej288112010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej157812011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej442472010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej759432011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej145792012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej210692010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej199502011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej154902011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej91152011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej143132011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej100092011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej137532011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej229952011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej58092011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej239242011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej86422012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej206162010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej165912010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej192092010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej161832010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej169552010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej138132010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej522652010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej128262010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej206432010.09.10
As / Na zamkuwięcej143802010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej124382010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej86032012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej113222010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej142692010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej136232010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl