Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej553462010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej303012010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1610302010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej197952012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej386342010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej169472010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej61182012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej79012012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej204202010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej228952010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej115972011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej314162010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej592622011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej58152012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej168652010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej132512011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej119892011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej64292011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej109352011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej71412011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej100182011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej203302011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej37242011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej180722011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej31422012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej169582010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej136032010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej143402010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej124692010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej131582010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej108212010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej442032010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej99432010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej167552010.09.10
As / Na zamkuwięcej99572010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej96182010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej49652012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej82502010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej103032010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej99022010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl