Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej622602010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej319512010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1677622010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej222602012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej402072010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej179272010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej73782012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej90462012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej214102010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej241192010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej124702011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej342082010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej635032011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej75762012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej178292010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej147222011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej126542011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej69302011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej116072011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej76622011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej107292011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej207932011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej40652011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej193082011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej41472012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej176502010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej141912010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej153202010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej132042010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej139152010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej114112010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej459402010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej104092010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej174972010.09.10
As / Na zamkuwięcej109292010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej101752010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej57302012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej87932010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej111272010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej106802010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl