Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej515662010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej296142010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1580772010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej188932012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej379072010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej165392010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej55412012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej74432012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej199972010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej223392010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej111892011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej304972010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej557362011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej50012012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej164922010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej126332011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej117572011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej61682011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej106432011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej69592011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej97182011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej201412011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej35822011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej174412011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej27412012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej166622010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej132872010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej139562010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej121042010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej128672010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej105292010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej433812010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej97302010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej164422010.09.10
As / Na zamkuwięcej95932010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej94092010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej46832012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej80032010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej98472010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej95572010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl