Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej541812010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej301062010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1602502010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej196112012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej384572010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej168552010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej59962012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej77992012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej203292010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej227682010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej115072011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej311932010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej585142011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej56182012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej167862010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej131022011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej119442011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej63762011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej108812011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej71172011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej99362011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej202932011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej37022011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej179012011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej30272012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej168692010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej135372010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej142552010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej123832010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej130902010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej107472010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej440162010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej98942010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej167032010.09.10
As / Na zamkuwięcej98852010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej95782010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej49032012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej81862010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej101922010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej98162010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl