Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej689072010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej360362010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1837162010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej280002012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej442552010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej203532010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej101822012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej118512012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej239732010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej270952010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej146852011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej410302010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej723882011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej122972012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej200362010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej181462011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej144782011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej83152011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej133022011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej91372011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej125992011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej221982011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej51572011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej221822011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej70882012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej195922010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej156862010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej178672010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej149992010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej159282010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej129872010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej502712010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej119192010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej195762010.09.10
As / Na zamkuwięcej132052010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej116252010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej76132012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej104282010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej131762010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej126272010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl