Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej721022010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej376552010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1887002010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej298552012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej458692010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej215572010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej113982012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej129302012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej250302010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej284762010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej155972011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej436232010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej752852011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej142142012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej208942010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej195352011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej152782011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej89642011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej141192011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej98742011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej135192011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej228592011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej56902011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej236512011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej83792012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej204572010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej164172010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej190002010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej159892010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej167762010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej136572010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej518362010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej126442010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej204522010.09.10
As / Na zamkuwięcej141362010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej122902010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej84122012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej111272010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej140952010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej134462010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl