Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej573842010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej308162010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1627482010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej204762012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej391072010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej172732010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej65162012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej82582012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej207342010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej232512010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej118532011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej323112010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej604472011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej63592012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej171662010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej137122011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej122422011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej65842011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej111302011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej73212011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej102502011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej204752011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej38332011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej185172011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej34662012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej171842010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej137962010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej146442010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej127282010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej134002010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej110112010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej446842010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej101072010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej169842010.09.10
As / Na zamkuwięcej102702010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej97832010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej52202012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej84172010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej105562010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej101492010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl