Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej516902010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej296432010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1582022010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej189302012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej379372010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej165522010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej55722012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej74602012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej200272010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej223592010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej112172011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej305302010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej558532011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej50452012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej165092010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej126612011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej117682011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej61812011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej106582011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej69672011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej97332011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej201462011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej35852011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej174602011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej27582012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej166762010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej132992010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej139772010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej121132010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej128762010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej105392010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej434282010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej97352010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej164532010.09.10
As / Na zamkuwięcej96052010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej94132010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej46932012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej80082010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej98662010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej95782010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl