Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej709132010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej373412010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1878052010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej294972012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej455572010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej213512010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej111242012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej126882012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej247972010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej281702010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej153992011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej431232010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej747392011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej138722012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej206712010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej192382011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej150642011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej88022011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej139312011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej96862011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej133042011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej227062011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej55392011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej233022011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej81332012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej202672010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej162342010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej187252010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej157672010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej165892010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej135062010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej515502010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej124782010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej202712010.09.10
As / Na zamkuwięcej138892010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej121082010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej81962012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej109562010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej138912010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej132452010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl