Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej629532010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej323382010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1692682010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej228142012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej406122010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej181472010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej76462012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej92862012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej216322010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej244272010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej127222011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej347702010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej643832011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej79822012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej180452010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej150612011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej128002011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej70482011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej117512011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej77902011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej108832011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej208962011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej41632011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej195402011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej43832012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej178182010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej143302010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej155802010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej133622010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej141062010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej115742010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej463302010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej105572010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej177042010.09.10
As / Na zamkuwięcej110762010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej103432010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej59192012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej89732010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej113112010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej108822010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl