Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej728312010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej378322010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1892332010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej300692012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej460382010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej216602010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej115072012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej130452012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej251522010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej286552010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej156882011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej439712010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej755872011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej143852012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej209922010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej197702011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej153812011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej90482011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej142202011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej99522011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej136392011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej229342011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej57592011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej237882011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej85022012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej205322010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej165092010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej191072010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej161042010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej168762010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej137472010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej520172010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej127432010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej205662010.09.10
As / Na zamkuwięcej142662010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej123652010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej85012012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej112362010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej141892010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej135342010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl