Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej701182010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej367982010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1861412010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej288672012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej450522010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej209262010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej106992012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej123092012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej244072010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej277022010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej150952011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej422412010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej737572011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej132602012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej203772010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej187432011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej147962011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej85752011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej136502011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej94302011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej129852011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej224802011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej53552011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej227722011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej77042012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej199832010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej159592010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej182972010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej154162010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej162742010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej132742010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej510462010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej122272010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej199532010.09.10
As / Na zamkuwięcej135782010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej118702010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej79292012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej107222010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej135782010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej129622010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl