Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej552242010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej302882010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1609822010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej197772012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej386222010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej169362010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej61052012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej78902012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej204102010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej228862010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej115902011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej313962010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej592342011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej58062012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej168572010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej132342011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej119852011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej64242011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej109312011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej71412011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej100072011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej203262011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej37222011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej180562011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej31282012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej169542010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej135972010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej143302010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej124562010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej131512010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej108152010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej441882010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej99392010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej167512010.09.10
As / Na zamkuwięcej99502010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej96172010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej49602012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej82452010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej102952010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej98922010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl