Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej537702010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej300552010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1599712010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej195112012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej383842010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej168142010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej59442012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej77462012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej202772010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej227182010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej114772011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej311092010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej581252011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej55442012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej167462010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej130612011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej119202011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej63492011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej108492011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej70952011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej99092011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej202692011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej36902011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej178302011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej29912012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej168412010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej135062010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej142252010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej123412010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej130692010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej107182010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej439302010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej98722010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej166652010.09.10
As / Na zamkuwięcej98392010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej95582010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej48732012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej81672010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej101422010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej97842010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl