Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - polskie piosenki

Polskie piosenki weselne przeważnie królują w repertuarze zespołów weselnych i DJ-ów. Zaczynając od starych przebojów sprzed lat, kończąc na hitach, które dziś zajmują pierwsze miejsca na radiowych listach przebojów. To właśnie te piosenki łączą pokolenia, porywają na parkiet babcie, wujków, wnuki... Nie trzeba się długo zastanawiać, dlaczego właśnie kawałki w naszym ojczystym języku dominują na weselach – do tanecznych kroków goście weselni lubią także dorzucić wokal. Krajowe przeboje są też świetnym pomysłem na dedykację. Nie każdy doskonale zna języki obce, a tekst piosenki po polsku trafia do każdego. Lista utworów na wesele prezentowana poniżej to zbiór właśnie takich – najlepszych przebojów naszych artystów.

Lista utworów

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
2plus1 / Idź w stronę słońcawięcej636362010.09.01
2plus1 / Windą do Niebawięcej327022010.09.01
4You / Jesteś moim niebemwięcej1709712010.11.12
Abracadabra / Ostatnie Tango w Paryżuwięcej233602012.01.31
Ada Krawczyk / Weselny klimatwięcej410032010.10.27
Ada Rusowicz / Za daleko mieszkasz miływięcej184102010.09.10
Adam Chrola / Czy zostaniesz moją żonąwięcej79172012.06.01
ADAM CHROLA / RIKI TIKIwięcej95522012.01.31
Akcent / Pszczółka Majawięcej218712010.09.10
Akcent / Życie to są chwilewięcej247012010.09.01
Aleksandra Jabłonka / Wybieram Cięwięcej129682011.12.09
Alias / Moja Cygankawięcej353912010.09.09
Allegro Dance / Wyjątkowy dzieńwięcej653232011.08.25
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej84252012.10.01
Amadeo / Jak się masz kochaniewięcej182652010.09.01
Andre / Tylko z Tobą 2011więcej154502011.12.02
Andrzej Cierniewski / Albo on albo jawięcej129612011.04.22
Andrzej Cierniewski / Duchywięcej71612011.04.22
Andrzej Cierniewski / Dwie Morgi słońcawięcej118782011.04.22
Andrzej Cierniewski / Siódma pięćwięcej79082011.04.22
Andrzej Cierniewski / Słodka Karolinawięcej110322011.04.22
Andrzej Cierniewski / Tak niewiele wiem o Tobiewięcej210432011.04.22
Andrzej Cierniewski / Totalniewięcej42432011.04.22
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej198052011.04.22
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej46642012.10.11
Andrzej Rybiński / Nie liczę godzin i latwięcej180352010.09.09
Andrzej Rybiński / Znajde Cięwięcej144702010.09.10
Andrzej Zaucha / Czarny alibabawięcej158402010.09.01
Ania Wyszkoni / Czy ten Pan i Paniwięcej135272010.09.10
Anna Jantar / Jambalayawięcej142912010.09.01
Anna Jantar / Najtrudniejszy pierwszy krokwięcej117192010.09.01
Anna Jantar / Przetańczyć z tobą chcę całą nocwięcej467622010.09.01
Anna Jantar / Staruszek światwięcej106992010.09.10
Anna Jantar / Za każdy uśmiechwięcej179252010.09.10
As / Na zamkuwięcej112372010.09.01
Asia Si / Gdy Ciebie nie będziewięcej104682010.09.09
Avans Dance / Czekoladawięcej60592012.01.31
Bajm / Biała armiawięcej91142010.09.08
Bajm / Być z Tobąwięcej115032010.09.01
Bajm / Dwa serca, dwa smutkiwięcej110422010.09.08

[ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl