Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1710002010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej198092011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej209052010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej319262011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej164972010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej43272010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej52542010.09.01
Goya / Mójwięcej55212010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej62352010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej90222012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej58082010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej143982011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej73992010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej348362010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej88992010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej151022011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej39012010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej340782011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej53222012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej326442011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej55722010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej82802011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej49222010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej40272010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej45282010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej62932011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej59862010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej438502010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej47462010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej46232010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej44122012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej92162011.02.07
Simply red / Starswięcej62492011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej64662011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej46552010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej53612010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej49722010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej44092010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej49542010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej64812010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl