Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1853932010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej225762011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej231132010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej356172011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej196572010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej54722010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej65592010.09.01
Goya / Mójwięcej68262010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej76792010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej110262012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej71222010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej166372011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej87712010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej369182010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej106942010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej169982011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej50092010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej364312011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej67062012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej344812011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej67892010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej95602011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej61552010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej51672010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej56052010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej77852011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej73062010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej461542010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej59252010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej57702010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej58592012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej104722011.02.07
Simply red / Starswięcej74992011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej77032011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej58462010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej65412010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej61032010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej55642010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej60872010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej79222010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl