Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1609262010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej180412011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej195892010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej293962011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej144502010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej37562010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej46032010.09.01
Goya / Mójwięcej48672010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej55162010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej76982012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej51312010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej129462011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej67422010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej334012010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej79272010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej139252011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej34092010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej323372011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej44482012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej313792011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej48902010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej75052011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej42302010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej34202010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej39792010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej54782011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej53202010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej422422010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej41412010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej39872010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej35872012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej85002011.02.07
Simply red / Starswięcej56432011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej58342011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej39452010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej47712010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej43812010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej38432010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej43092010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej42552010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl