Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1723892010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej200092011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej210552010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej321962011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej167842010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej44012010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej53232010.09.01
Goya / Mójwięcej56082010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej63332010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej91582012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej58932010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej145962011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej74692010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej349902010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej90152010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej152322011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej39672010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej342662011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej54162012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej327752011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej56312010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej83672011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej50032010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej40942010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej45972010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej63892011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej60522010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej439962010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej47932010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej46752010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej45002012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej92912011.02.07
Simply red / Starswięcej63382011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej65422011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej47222010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej54182010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej50402010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej44682010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej50182010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej65752010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl