Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1602652010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej179072011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej194832010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej292252011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej143682010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej37082010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej45622010.09.01
Goya / Mójwięcej48242010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej54772010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej76362012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej50772010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej128662011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej66962010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej333262010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej78612010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej138262011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej33892010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej322402011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej43972012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej313012011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej48382010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej74302011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej41862010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej33722010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej39472010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej54302011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej52882010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej421162010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej41002010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej39562010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej35362012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej84482011.02.07
Simply red / Starswięcej56112011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej57962011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej39082010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej47342010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej43462010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej38132010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej42752010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej40452010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl