Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1618542010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej183052011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej197742010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej296642011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej146452010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej38502010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej47172010.09.01
Goya / Mójwięcej49782010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej56312010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej78842012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej52342010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej131462011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej68512010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej335912010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej80742010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej140822011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej34782010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej325192011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej45932012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej315482011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej50092010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej76332011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej43562010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej35242010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej40622010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej56012011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej54122010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej424172010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej42492010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej41062010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej37352012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej86022011.02.07
Simply red / Starswięcej57482011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej59302011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej41082010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej48682010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej44822010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej39342010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej44062010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej47452010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl