Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1610352010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej180732011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej196112010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej294312011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej144712010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej37642010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej46152010.09.01
Goya / Mójwięcej48782010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej55272010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej77172012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej51432010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej129652011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej67542010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej334172010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej79432010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej139402011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej34152010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej323572011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej44632012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej313952011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej49052010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej75192011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej42412010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej34272010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej39892010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej54932011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej53292010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej422622010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej41532010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej39952010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej35992012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej85132011.02.07
Simply red / Starswięcej56522011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej58402011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej39772010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej47842010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej43912010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej38502010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej43172010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej43342010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl