Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1797382010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej213302011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej221332010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej340652011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej183192010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej49772010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej59542010.09.01
Goya / Mójwięcej62292010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej70382010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej101632012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej65022010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej156462011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej81112010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej359462010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej98982010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej161422011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej44852010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej353812011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej61112012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej336702011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej62082010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej89732011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej55992010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej46182010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej51212010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej71072011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej66632010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej451422010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej53802010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej52212010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej52132012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej99052011.02.07
Simply red / Starswięcej69382011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej71372011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej52962010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej59772010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej55882010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej50312010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej55062010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej72692010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl