Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1898652010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej239242011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej240942010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej369692011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej209322010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej60932010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej72432010.09.01
Goya / Mójwięcej75492010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej84482010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej118082012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej77722010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej176112011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej95042010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej378522010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej115472010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej178712011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej55822010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej373822011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej74042012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej352322011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej74172010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej101772011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej69102010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej57872010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej61782010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej85412011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej79492010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej470422010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej65492010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej64042010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej66612012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej110852011.02.07
Simply red / Starswięcej81812011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej83462011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej64742010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej72612010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej67072010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej61972010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej67642010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej86382010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl