Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1621022010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej183612011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej198182010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej297312011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej147062010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej38782010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej47512010.09.01
Goya / Mójwięcej49972010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej56662010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej79172012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej52622010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej131772011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej68742010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej336302010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej81032010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej141212011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej34942010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej325722011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej46142012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej315832011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej50372010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej76552011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej43812010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej35452010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej40792010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej56242011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej54322010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej424572010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej42762010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej41342010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej37682012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej86282011.02.07
Simply red / Starswięcej57642011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej59572011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej41472010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej48822010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej44992010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej39532010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej44262010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej48462010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl