Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1678642010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej193232011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej205162010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej312372011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej158722010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej41662010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej50772010.09.01
Goya / Mójwięcej53432010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej60462010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej86552012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej56232010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej140002011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej72182010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej344342010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej85662010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej147822011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej37522010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej335492011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej50752012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej322422011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej53912010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej80702011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej47352010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej38422010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej43572010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej60442011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej57952010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej433812010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej45792010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej44532010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej42132012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej90042011.02.07
Simply red / Starswięcej60722011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej62582011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej44712010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej51882010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej47912010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej42442010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej47682010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej62072010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl