Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1892332010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej237882011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej239912010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej367682011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej208052010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej60242010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej71792010.09.01
Goya / Mójwięcej74712010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej83652010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej117052012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej77092010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej174942011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej94092010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej377282010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej114602010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej177462011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej55102010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej372512011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej73382012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej351412011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej73572010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej101212011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej68312010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej57282010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej61192010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej84592011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej78852010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej469132010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej64792010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej63362010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej65702012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej110332011.02.07
Simply red / Starswięcej81132011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej82682011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej64082010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej71922010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej66532010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej61422010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej66912010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej85662010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl