Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1599212010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej178172011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej194152010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej291452011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej143152010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej36922010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej45192010.09.01
Goya / Mójwięcej47962010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej54442010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej75812012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej50472010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej128092011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej66622010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej332782010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej78142010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej137752011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej33692010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej321732011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej43522012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej312602011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej48092010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej73892011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej41522010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej33552010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej39232010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej53852011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej52522010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej420552010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej40592010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej39272010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej35032012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej84102011.02.07
Simply red / Starswięcej55812011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej57712011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej38672010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej47012010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej43102010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej37872010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej42532010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej39742010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl