Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1592052010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej176532011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej192772010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej289852011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej142052010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej36432010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej44602010.09.01
Goya / Mójwięcej47292010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej53782010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej74852012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej49782010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej126772011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej65832010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej331632010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej77192010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej136632011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej33152010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej320622011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej42782012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej311602011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej47572010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej73172011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej40742010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej33092010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej38522010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej53052011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej51822010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej419332010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej39992010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej38712010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej34282012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej83512011.02.07
Simply red / Starswięcej55322011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej57322011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej37752010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej46452010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej42502010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej37382010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej41992010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej38772010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl