Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1656542010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej189872011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej202362010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej306542011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej154592010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej40562010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej49672010.09.01
Goya / Mójwięcej52062010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej59052010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej83712012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej54872010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej137212011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej70982010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej341462010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej83922010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej145412011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej36552010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej331842011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej48982012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej319962011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej52692010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej79432011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej46132010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej37362010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej42432010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej58922011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej56742010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej430632010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej44852010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej43352010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej40642012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej88862011.02.07
Simply red / Starswięcej59482011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej61402011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej43542010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej50632010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej46872010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej41202010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej46512010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej58862010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl