Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1845072010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej223732011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej229522010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej353622011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej193722010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej53992010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej64552010.09.01
Goya / Mójwięcej67192010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej75652010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej109042012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej70222010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej164692011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej86552010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej367832010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej105502010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej168462011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej49222010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej362512011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej66122012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej343412011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej66902010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej94692011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej60652010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej50652010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej55222010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej76622011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej72162010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej460052010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej58332010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej56762010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej57552012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej103772011.02.07
Simply red / Starswięcej74142011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej76152011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej57562010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej64212010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej60172010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej54712010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej59912010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej78172010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl