Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1627182010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej185092011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej199282010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej298972011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej148472010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej39252010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej48072010.09.01
Goya / Mójwięcej50452010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej57212010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej80012012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej53092010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej132752011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej69262010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej337152010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej81612010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej142112011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej35282010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej326832011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej46742012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej316532011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej50922010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej77262011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej44312010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej35932010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej41172010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej56952011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej54752010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej425732010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej43302010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej41862010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej38662012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej87152011.02.07
Simply red / Starswięcej58062011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej60082011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej42072010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej49232010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej45342010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej39872010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej44742010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej51482010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl