Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1667472010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej191582011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej203742010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej309842011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej156722010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej41012010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej50072010.09.01
Goya / Mójwięcej52722010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej59682010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej85072012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej55452010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej138622011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej71602010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej342942010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej84682010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej146552011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej36952010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej333782011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej49732012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej321292011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej53272010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej80072011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej46662010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej37792010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej42962010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej59612011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej57252010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej432122010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej45232010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej43882010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej41282012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej89382011.02.07
Simply red / Starswięcej60052011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej61882011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej44072010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej51172010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej47292010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej41702010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej46992010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej60792010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl