Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1837492010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej221902011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej228232010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej351692011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej191642010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej53302010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej63772010.09.01
Goya / Mójwięcej66452010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej74782010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej107782012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej69222010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej163312011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej85562010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej366602010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej104462010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej167282011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej48462010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej360812011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej65272012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej342262011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej66112010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej93882011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej59972010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej49902010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej54612010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej75552011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej71312010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej458702010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej57552010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej55992010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej56662012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej103072011.02.07
Simply red / Starswięcej73442011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej75422011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej56782010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej63382010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej59412010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej53992010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej59082010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej77192010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl