Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1887002010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej236512011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej238682010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej365832011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej206512010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej59532010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej70982010.09.01
Goya / Mójwięcej73712010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej82702010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej116032012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej76322010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej173812011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej93272010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej376092010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej113652010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej176132011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej54462010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej371372011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej72402012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej350382011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej72772010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej100382011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej67322010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej56542010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej60452010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej83662011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej77922010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej468142010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej63982010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej62582010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej64582012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej109632011.02.07
Simply red / Starswięcej80222011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej81752011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej63392010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej71052010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej65722010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej60562010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej66082010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej84812010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl