Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1689602010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej195052011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej206832010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej315112011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej160742010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej42332010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej51562010.09.01
Goya / Mójwięcej54142010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej61272010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej88002012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej56992010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej141592011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej72962010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej345912010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej87112010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej149172011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej38232010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej337432011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej51822012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej323812011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej54682010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej81542011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej48172010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej39232010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej44412010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej61472011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej58752010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej435702010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej46622010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej45212010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej42952012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej90912011.02.07
Simply red / Starswięcej61432011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej63462011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej45522010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej52572010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej48632010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej43202010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej48452010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej63082010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl