Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1612442010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej181222011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej196392010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej294952011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej145132010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej37772010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej46332010.09.01
Goya / Mójwięcej48902010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej55392010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej77522012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej51592010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej129962011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej67732010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej334522010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej79722010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej139692011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej34292010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej323902011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej44892012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej314392011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej49232010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej75432011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej42592010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej34442010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej39982010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej55152011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej53462010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej422942010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej41652010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej40162010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej36172012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej85262011.02.07
Simply red / Starswięcej56682011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej58552011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej39962010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej47962010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej44062010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej38682010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej43352010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej44072010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl