Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1579632010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej174242011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej190632010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej286862011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej140202010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej35512010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej43552010.09.01
Goya / Mójwięcej46432010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej52692010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej73142012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej48682010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej124542011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej64822010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej329492010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej75652010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej135112011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej32532010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej318132011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej41332012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej310012011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej46712010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej72162011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej39562010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej32232010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej37602010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej51552011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej50752010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej416872010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej39122010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej37852010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej32652012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej82402011.02.07
Simply red / Starswięcej54262011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej56222011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej36662010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej45482010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej41722010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej36662010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej41112010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej37532010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl