Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1820932010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej218102011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej225222010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej347292011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej187372010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej51802010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej61662010.09.01
Goya / Mójwięcej64802010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej72882010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej105142012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej67412010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej160452011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej83952010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej363512010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej102172010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej164982011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej47022010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej357952011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej63452012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej339942011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej64272010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej92152011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej58252010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej48362010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej53132010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej73802011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej69032010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej455842010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej55882010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej54402010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej54872012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej101452011.02.07
Simply red / Starswięcej71902011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej73732011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej55072010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej61792010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej57942010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej52482010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej57342010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej75402010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl