Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1861942010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej227932011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej232972010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej358432011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej198832010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej55612010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej66562010.09.01
Goya / Mójwięcej69142010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej77812010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej111432012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej72042010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej167692011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej88892010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej370622010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej108542010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej171502011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej50942010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej365822011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej68072012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej346142011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej68872010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej96532011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej62512010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej52772010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej56952010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej78992011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej74062010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej463022010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej59892010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej58512010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej59542012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej105812011.02.07
Simply red / Starswięcej76142011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej78092011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej59412010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej66402010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej61852010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej56512010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej61852010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej80302010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl