Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1643692010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej187832011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej201022010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej303072011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej151712010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej39852010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej48842010.09.01
Goya / Mójwięcej51182010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej58082010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej82142012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej54192010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej135062011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej70122010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej339852010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej82932010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej143982011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej35862010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej329462011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej47992012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej318302011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej51812010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej78272011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej45322010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej36642010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej41812010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej58072011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej55872010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej428492010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej44132010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej42692010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej39802012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej88052011.02.07
Simply red / Starswięcej58822011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej60812011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej42882010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej49952010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej46122010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej40532010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej45642010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej57002010.09.01

[ 1, 2 ]

Wideofilmowanie

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl