Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki - do prezentacji

W ostatnich latach istotny moment wesela stanowią podziękowania dla rodziny. Para Młoda prezentuje wtedy swoje wspomnienia w formie zdjęć, filmów, prezentacji multimedialnej. Doskonale wiemy, że w kilku minutach pragniecie zawrzeć ogrom słów i uczuć. Aby stworzyć idealną kompozycję, warto wzbogacić podziękowania o podkład muzyczny. Pamiętacie ulubioną piosenkę Waszej mamy? A może tata podczas majsterkowania nuci często jeden hit? Nuty, które kojarzą Wam się z dzieciństwem też niewątpliwie wywołają w najbliższych burzę emocji. Jeśli jednak nic nie przychodzi Wam do głowy możecie zainspirować się poniższą listą utworów. Macie inne pomysły – podzielcie się nimi!

Lista utworów

[ 1, 2 ]

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
4You / Jesteś moim niebemwięcej1906642010.11.12
Andrzej Cierniewski / Wiem, że to miłośćwięcej241192011.04.22
Bajm / Jezioro szczęściawięcej242842010.11.26
Bernadeta Kowalska & Robert Kowalski / Zostań ze mnąwięcej371842011.08.24
Dukat / Góraleczkawięcej211602010.10.19
Feel / Jak Anioła Głoswięcej62232010.09.01
Gosia Andrzejewicz / Cudwięcej73872010.09.01
Goya / Mójwięcej77092010.09.01
Goya / Tylko mnie kochajwięcej85992010.09.01
Jack / Dziękuje rodzicomwięcej119762012.01.31
Kasia Kowalska / Chcę zatrzymać ten czaswięcej79022010.09.01
Kate Hall / The only onewięcej179272011.08.25
Kostek Joriadis / Tak kochać tylko Ciebiewięcej96332010.09.01
Kramer / Świat bajekwięcej380662010.11.12
Król lew 2 / Miłość drogę znawięcej117162010.09.01
Krzysztof Krawczyk / A kiedy będziesz moją żoną...więcej180072011.06.29
Lady Pank / Zawsze tam gdzie tywięcej56912010.09.01
Łukasz Kasperski / Dzięki Za Miłość Twą.więcej375662011.06.29
Mandy Moore / Only Hopewięcej75452012.02.01
Marlena Drozdowska / Kochajmy każdą chwilęwięcej353702011.01.24
Mezo i Kasia Wilk / Mamy siebiewięcej75982010.09.01
Michał Bajor / Nie chcę więcejwięcej102982011.02.28
Oasis / Wonderwallwięcej70602010.09.01
Patrycja Markowska / Jeszcze razwięcej59012010.09.01
Perfect / Kołysanka dla nieznajomejwięcej62942010.09.01
Phil Collins / Against all Oddswięcej86732011.09.01
RH plus / Po Prostu Miłośćwięcej80832010.09.01
Robert Janowski & Katarzyna Skrzynecka / Ten, którego kochamwięcej472202010.09.14
Roxette / Fading like a flowerwięcej66722010.09.01
Roxette / Listen to Your heartwięcej65222010.09.01
Shayne Ward / Stand By Mewięcej68142012.02.15
Simply Red / If You Don't Know Me By Nowwięcej112092011.02.07
Simply red / Starswięcej83312011.02.07
Simply Red / You Make Me Feel Brand Newwięcej84732011.02.07
Sting / Every breath You takewięcej65982010.09.01
Sumptuastic / A ja będę Twym Aniołemwięcej73852010.09.01
Sumptuastic / Bo Mam Ciebiewięcej68392010.09.01
Sumptuastic / Kołysankawięcej63322010.09.01
Sumptuastic / Za jeden uśmiech Twójwięcej69002010.09.01
Tal Bachman / Aeroplanewięcej87882010.09.01

[ 1, 2 ]

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl