Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki weselne

Witamy na stronie prezentującej muzykę weselną, piosenki na wesele i pierwszy taniec. Portal powstał w celu ułatwienia organizacji muzycznej części wesela. Pomagamy w wyborze piosenki na pierwszy taniec jak i dowolnych utworów i podkładów muzycznych na ten cały piękny wieczór. 

Dla ułatwienia, do każdej piosenki dodany jest teledysk z portalu youtube.com. Wydawca portalu publikej udostępnione teledyski. Redakcja aktualizuje i weryfikuje opisy zaproponowanych utworów tak, aby łatwiej można było dokonać idealnego wyboru.

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki oraz opcji filtrowania utworów według typu i wykonawcy.

Będziemy stale powiększali listę pomysłów na piosenki weselne, polskie i zagraniczne. Czekamy też na Wasze propozycje ! 

Najnowsze piosenki na wesele

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
Piotr Rubik / Most Dwojga Sercwięcej139682013.02.14
Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański / Podejrzani Zakochaniwięcej100632013.02.08
Wawele & Jan Wojdak / Biały latawiecwięcej68852013.02.08
Ace of Base / All that’s she wantswięcej129032012.10.11
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej83792012.10.11
Bajm / Ta sama chwilawięcej68062012.10.11
biesiadna / Hej z góry, z górywięcej92612012.10.11
biesiadna / Zocha izbę zamiataławięcej99352012.10.11
biesiadne / Bando bandowięcej87002012.10.11
GARCIA / Kalimba de loonawięcej70132012.10.11
Ich Troje / Zawsze z Toba chciałbym byćwięcej62092012.10.11
Kayah & Goran Bregovic / Śpij kochany, śpijwięcej47152012.10.11
Norbi / Kobiety są gorącewięcej49122012.10.11
Wojciech Korda & Niebiesko-Czarni / Niedziela będzie dla naswięcej48732012.10.11
Demono / Zostańmy samiwięcej79422012.10.09
Lenny Kravitz / Stand By My Womanwięcej68562012.10.09
Michał Bajor / Nie znajdą naswięcej54762012.10.09
Natalia Oreiro / Me muero de amorwięcej77682012.10.09
Roberta Flack / I feel Like Making Love To Youwięcej76302012.10.09
Roberta Flack / The First Time Ever I Saw Your Facewięcej50532012.10.09
Roberta Flack / Peabo Bryson / Tonight i celebrate my lovewięcej50552012.10.09
U2 / In a little whilewięcej61582012.10.09
Verba / Miłośćwięcej66542012.10.09
Aerosmith / I dont wanna miss a thingwięcej111862012.10.08
Barry White / Loves Themewięcej72972012.10.08
Celin Dion / The power of lovewięcej97272012.10.08
James Buant / You are beautifulwięcej51192012.10.08
Jessica Simpson / I wanna love you foreverwięcej55822012.10.08
Metallica / Nothing else matterswięcej83452012.10.08
Norah Jones / Come away with mewięcej53632012.10.08
Patric Swage / She like the windwięcej66402012.10.08
Richard Marx / Right here waitingwięcej82592012.10.08
The Beatles / From me to youwięcej55702012.10.08
Drosell / To właśnie z Tobawięcej103632012.10.02
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej142142012.10.01
Anita Lipnicka & John Porter / Tell me, tell mewięcej55472012.10.01
Bayer Full / Weselny walczykwięcej118892012.10.01
biesiadna / Siadła pszczółka na jabłoniwięcej110222012.10.01
biesiadna / Sto lat - weselnewięcej102552012.10.01
Drossel / Co ja zrobiłem, że się ożeniłemwięcej105922012.10.01
Effect / Tylko onawięcej91452012.10.01
Ira / Bez Ciebie znikamwięcej58332012.10.01
Ira / Szczęściewięcej60112012.10.01
Magda Niewińska / Mężu drogi mójwięcej93542012.10.01
Saturn / Czułe spojrzeniawięcej68452012.10.01
Bayer Full / Piosenka o pantofelkuwięcej87432012.09.26
Bayer Full / Serca dwawięcej116342012.09.26
Bernadeta Kowalska / Kochani moi rodzicewięcej114082012.09.26
biesiadna / A teraz idziemy na jednegowięcej104392012.09.26
biesiadna / Cała w bieliwięcej103672012.09.26

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl