Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki weselne

Witamy na stronie prezentującej muzykę weselną, piosenki na wesele i pierwszy taniec. Portal powstał w celu ułatwienia organizacji muzycznej części wesela. Pomagamy w wyborze piosenki na pierwszy taniec jak i dowolnych utworów i podkładów muzycznych na ten cały piękny wieczór. 

Dla ułatwienia, do każdej piosenki dodany jest teledysk z portalu youtube.com. Wydawca portalu publikej udostępnione teledyski. Redakcja aktualizuje i weryfikuje opisy zaproponowanych utworów tak, aby łatwiej można było dokonać idealnego wyboru.

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki oraz opcji filtrowania utworów według typu i wykonawcy.

Będziemy stale powiększali listę pomysłów na piosenki weselne, polskie i zagraniczne. Czekamy też na Wasze propozycje ! 

Najnowsze piosenki na wesele

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
Piotr Rubik / Most Dwojga Sercwięcej122582013.02.14
Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański / Podejrzani Zakochaniwięcej89572013.02.08
Wawele & Jan Wojdak / Biały latawiecwięcej59672013.02.08
Ace of Base / All that’s she wantswięcej117562012.10.11
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej73002012.10.11
Bajm / Ta sama chwilawięcej59122012.10.11
biesiadna / Hej z góry, z górywięcej79972012.10.11
biesiadna / Zocha izbę zamiataławięcej85822012.10.11
biesiadne / Bando bandowięcej70662012.10.11
GARCIA / Kalimba de loonawięcej56552012.10.11
Ich Troje / Zawsze z Toba chciałbym byćwięcej53912012.10.11
Kayah & Goran Bregovic / Śpij kochany, śpijwięcej39482012.10.11
Norbi / Kobiety są gorącewięcej41622012.10.11
Wojciech Korda & Niebiesko-Czarni / Niedziela będzie dla naswięcej42622012.10.11
Demono / Zostańmy samiwięcej70582012.10.09
Lenny Kravitz / Stand By My Womanwięcej60942012.10.09
Michał Bajor / Nie znajdą naswięcej47832012.10.09
Natalia Oreiro / Me muero de amorwięcej67942012.10.09
Roberta Flack / I feel Like Making Love To Youwięcej65052012.10.09
Roberta Flack / The First Time Ever I Saw Your Facewięcej44932012.10.09
Roberta Flack / Peabo Bryson / Tonight i celebrate my lovewięcej45222012.10.09
U2 / In a little whilewięcej53852012.10.09
Verba / Miłośćwięcej58302012.10.09
Aerosmith / I dont wanna miss a thingwięcej100852012.10.08
Barry White / Loves Themewięcej64042012.10.08
Celin Dion / The power of lovewięcej87442012.10.08
James Buant / You are beautifulwięcej44772012.10.08
Jessica Simpson / I wanna love you foreverwięcej49482012.10.08
Metallica / Nothing else matterswięcej75952012.10.08
Norah Jones / Come away with mewięcej47062012.10.08
Patric Swage / She like the windwięcej58952012.10.08
Richard Marx / Right here waitingwięcej74452012.10.08
The Beatles / From me to youwięcej48882012.10.08
Drosell / To właśnie z Tobawięcej92002012.10.02
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej126372012.10.01
Anita Lipnicka & John Porter / Tell me, tell mewięcej49182012.10.01
Bayer Full / Weselny walczykwięcej104402012.10.01
biesiadna / Siadła pszczółka na jabłoniwięcej95692012.10.01
biesiadna / Sto lat - weselnewięcej89622012.10.01
Drossel / Co ja zrobiłem, że się ożeniłemwięcej92422012.10.01
Effect / Tylko onawięcej79802012.10.01
Ira / Bez Ciebie znikamwięcej50542012.10.01
Ira / Szczęściewięcej52112012.10.01
Magda Niewińska / Mężu drogi mójwięcej82032012.10.01
Saturn / Czułe spojrzeniawięcej60582012.10.01
Bayer Full / Piosenka o pantofelkuwięcej75392012.09.26
Bayer Full / Serca dwawięcej102322012.09.26
Bernadeta Kowalska / Kochani moi rodzicewięcej102162012.09.26
biesiadna / A teraz idziemy na jednegowięcej90852012.09.26
biesiadna / Cała w bieliwięcej91612012.09.26

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl