Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki weselne

Witamy na stronie prezentującej muzykę weselną, piosenki na wesele i pierwszy taniec. Portal powstał w celu ułatwienia organizacji muzycznej części wesela. Pomagamy w wyborze piosenki na pierwszy taniec jak i dowolnych utworów i podkładów muzycznych na ten cały piękny wieczór. 

Dla ułatwienia, do każdej piosenki dodany jest teledysk z portalu youtube.com. Wydawca portalu publikej udostępnione teledyski. Redakcja aktualizuje i weryfikuje opisy zaproponowanych utworów tak, aby łatwiej można było dokonać idealnego wyboru.

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki oraz opcji filtrowania utworów według typu i wykonawcy.

Będziemy stale powiększali listę pomysłów na piosenki weselne, polskie i zagraniczne. Czekamy też na Wasze propozycje ! 

Najnowsze piosenki na wesele

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
Piotr Rubik / Most Dwojga Sercwięcej126822013.02.14
Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański / Podejrzani Zakochaniwięcej91922013.02.08
Wawele & Jan Wojdak / Biały latawiecwięcej61622013.02.08
Ace of Base / All that’s she wantswięcej120202012.10.11
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej75252012.10.11
Bajm / Ta sama chwilawięcej60802012.10.11
biesiadna / Hej z góry, z górywięcej82682012.10.11
biesiadna / Zocha izbę zamiataławięcej88332012.10.11
biesiadne / Bando bandowięcej74342012.10.11
GARCIA / Kalimba de loonawięcej59582012.10.11
Ich Troje / Zawsze z Toba chciałbym byćwięcej55472012.10.11
Kayah & Goran Bregovic / Śpij kochany, śpijwięcej40762012.10.11
Norbi / Kobiety są gorącewięcej42932012.10.11
Wojciech Korda & Niebiesko-Czarni / Niedziela będzie dla naswięcej43852012.10.11
Demono / Zostańmy samiwięcej72332012.10.09
Lenny Kravitz / Stand By My Womanwięcej62412012.10.09
Michał Bajor / Nie znajdą naswięcej49122012.10.09
Natalia Oreiro / Me muero de amorwięcej70092012.10.09
Roberta Flack / I feel Like Making Love To Youwięcej67412012.10.09
Roberta Flack / The First Time Ever I Saw Your Facewięcej45892012.10.09
Roberta Flack / Peabo Bryson / Tonight i celebrate my lovewięcej46162012.10.09
U2 / In a little whilewięcej55302012.10.09
Verba / Miłośćwięcej59952012.10.09
Aerosmith / I dont wanna miss a thingwięcej103362012.10.08
Barry White / Loves Themewięcej65912012.10.08
Celin Dion / The power of lovewięcej89242012.10.08
James Buant / You are beautifulwięcej45862012.10.08
Jessica Simpson / I wanna love you foreverwięcej50582012.10.08
Metallica / Nothing else matterswięcej77272012.10.08
Norah Jones / Come away with mewięcej48182012.10.08
Patric Swage / She like the windwięcej60402012.10.08
Richard Marx / Right here waitingwięcej75972012.10.08
The Beatles / From me to youwięcej50072012.10.08
Drosell / To właśnie z Tobawięcej94322012.10.02
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej130072012.10.01
Anita Lipnicka & John Porter / Tell me, tell mewięcej50562012.10.01
Bayer Full / Weselny walczykwięcej106952012.10.01
biesiadna / Siadła pszczółka na jabłoniwięcej98442012.10.01
biesiadna / Sto lat - weselnewięcej92432012.10.01
Drossel / Co ja zrobiłem, że się ożeniłemwięcej95212012.10.01
Effect / Tylko onawięcej82032012.10.01
Ira / Bez Ciebie znikamwięcej51972012.10.01
Ira / Szczęściewięcej53442012.10.01
Magda Niewińska / Mężu drogi mójwięcej84462012.10.01
Saturn / Czułe spojrzeniawięcej61972012.10.01
Bayer Full / Piosenka o pantofelkuwięcej77472012.09.26
Bayer Full / Serca dwawięcej105062012.09.26
Bernadeta Kowalska / Kochani moi rodzicewięcej104722012.09.26
biesiadna / A teraz idziemy na jednegowięcej93182012.09.26
biesiadna / Cała w bieliwięcej94112012.09.26

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl