Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki weselne

Witamy na stronie prezentującej muzykę weselną, piosenki na wesele i pierwszy taniec. Portal powstał w celu ułatwienia organizacji muzycznej części wesela. Pomagamy w wyborze piosenki na pierwszy taniec jak i dowolnych utworów i podkładów muzycznych na ten cały piękny wieczór. 

Dla ułatwienia, do każdej piosenki dodany jest teledysk z portalu youtube.com. Wydawca portalu publikej udostępnione teledyski. Redakcja aktualizuje i weryfikuje opisy zaproponowanych utworów tak, aby łatwiej można było dokonać idealnego wyboru.

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki oraz opcji filtrowania utworów według typu i wykonawcy.

Będziemy stale powiększali listę pomysłów na piosenki weselne, polskie i zagraniczne. Czekamy też na Wasze propozycje ! 

Najnowsze piosenki na wesele

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
Piotr Rubik / Most Dwojga Sercwięcej118942013.02.14
Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański / Podejrzani Zakochaniwięcej87232013.02.08
Wawele & Jan Wojdak / Biały latawiecwięcej57402013.02.08
Ace of Base / All that’s she wantswięcej115162012.10.11
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej70812012.10.11
Bajm / Ta sama chwilawięcej57392012.10.11
biesiadna / Hej z góry, z górywięcej77822012.10.11
biesiadna / Zocha izbę zamiataławięcej83702012.10.11
biesiadne / Bando bandowięcej68052012.10.11
GARCIA / Kalimba de loonawięcej54182012.10.11
Ich Troje / Zawsze z Toba chciałbym byćwięcej52422012.10.11
Kayah & Goran Bregovic / Śpij kochany, śpijwięcej38342012.10.11
Norbi / Kobiety są gorącewięcej40592012.10.11
Wojciech Korda & Niebiesko-Czarni / Niedziela będzie dla naswięcej41252012.10.11
Demono / Zostańmy samiwięcej68792012.10.09
Lenny Kravitz / Stand By My Womanwięcej59492012.10.09
Michał Bajor / Nie znajdą naswięcej46522012.10.09
Natalia Oreiro / Me muero de amorwięcej66252012.10.09
Roberta Flack / I feel Like Making Love To Youwięcej62992012.10.09
Roberta Flack / The First Time Ever I Saw Your Facewięcej43682012.10.09
Roberta Flack / Peabo Bryson / Tonight i celebrate my lovewięcej44152012.10.09
U2 / In a little whilewięcej52222012.10.09
Verba / Miłośćwięcej56742012.10.09
Aerosmith / I dont wanna miss a thingwięcej98742012.10.08
Barry White / Loves Themewięcej62462012.10.08
Celin Dion / The power of lovewięcej85212012.10.08
James Buant / You are beautifulwięcej43602012.10.08
Jessica Simpson / I wanna love you foreverwięcej48252012.10.08
Metallica / Nothing else matterswięcej74752012.10.08
Norah Jones / Come away with mewięcej45712012.10.08
Patric Swage / She like the windwięcej57592012.10.08
Richard Marx / Right here waitingwięcej73082012.10.08
The Beatles / From me to youwięcej47722012.10.08
Drosell / To właśnie z Tobawięcej89882012.10.02
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej122812012.10.01
Anita Lipnicka & John Porter / Tell me, tell mewięcej48022012.10.01
Bayer Full / Weselny walczykwięcej101722012.10.01
biesiadna / Siadła pszczółka na jabłoniwięcej92962012.10.01
biesiadna / Sto lat - weselnewięcej87102012.10.01
Drossel / Co ja zrobiłem, że się ożeniłemwięcej90172012.10.01
Effect / Tylko onawięcej77882012.10.01
Ira / Bez Ciebie znikamwięcej49182012.10.01
Ira / Szczęściewięcej50672012.10.01
Magda Niewińska / Mężu drogi mójwięcej79862012.10.01
Saturn / Czułe spojrzeniawięcej59262012.10.01
Bayer Full / Piosenka o pantofelkuwięcej73432012.09.26
Bayer Full / Serca dwawięcej99712012.09.26
Bernadeta Kowalska / Kochani moi rodzicewięcej99922012.09.26
biesiadna / A teraz idziemy na jednegowięcej88392012.09.26
biesiadna / Cała w bieliwięcej89402012.09.26

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl