Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki weselne

Witamy na stronie prezentującej muzykę weselną, piosenki na wesele i pierwszy taniec. Portal powstał w celu ułatwienia organizacji muzycznej części wesela. Pomagamy w wyborze piosenki na pierwszy taniec jak i dowolnych utworów i podkładów muzycznych na ten cały piękny wieczór. 

Dla ułatwienia, do każdej piosenki dodany jest teledysk z portalu youtube.com. Wydawca portalu publikej udostępnione teledyski. Redakcja aktualizuje i weryfikuje opisy zaproponowanych utworów tak, aby łatwiej można było dokonać idealnego wyboru.

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki oraz opcji filtrowania utworów według typu i wykonawcy.

Będziemy stale powiększali listę pomysłów na piosenki weselne, polskie i zagraniczne. Czekamy też na Wasze propozycje ! 

Najnowsze piosenki na wesele

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
Piotr Rubik / Most Dwojga Sercwięcej136322013.02.14
Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański / Podejrzani Zakochaniwięcej98092013.02.08
Wawele & Jan Wojdak / Biały latawiecwięcej66782013.02.08
Ace of Base / All that’s she wantswięcej126322012.10.11
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej81332012.10.11
Bajm / Ta sama chwilawięcej65972012.10.11
biesiadna / Hej z góry, z górywięcej90022012.10.11
biesiadna / Zocha izbę zamiataławięcej96462012.10.11
biesiadne / Bando bandowięcej83872012.10.11
GARCIA / Kalimba de loonawięcej67802012.10.11
Ich Troje / Zawsze z Toba chciałbym byćwięcej60182012.10.11
Kayah & Goran Bregovic / Śpij kochany, śpijwięcej45172012.10.11
Norbi / Kobiety są gorącewięcej47182012.10.11
Wojciech Korda & Niebiesko-Czarni / Niedziela będzie dla naswięcej47452012.10.11
Demono / Zostańmy samiwięcej77162012.10.09
Lenny Kravitz / Stand By My Womanwięcej66652012.10.09
Michał Bajor / Nie znajdą naswięcej53182012.10.09
Natalia Oreiro / Me muero de amorwięcej75612012.10.09
Roberta Flack / I feel Like Making Love To Youwięcej73672012.10.09
Roberta Flack / The First Time Ever I Saw Your Facewięcej49242012.10.09
Roberta Flack / Peabo Bryson / Tonight i celebrate my lovewięcej49222012.10.09
U2 / In a little whilewięcej59642012.10.09
Verba / Miłośćwięcej64602012.10.09
Aerosmith / I dont wanna miss a thingwięcej109392012.10.08
Barry White / Loves Themewięcej70632012.10.08
Celin Dion / The power of lovewięcej94742012.10.08
James Buant / You are beautifulwięcej49482012.10.08
Jessica Simpson / I wanna love you foreverwięcej54302012.10.08
Metallica / Nothing else matterswięcej81412012.10.08
Norah Jones / Come away with mewięcej51862012.10.08
Patric Swage / She like the windwięcej64582012.10.08
Richard Marx / Right here waitingwięcej80382012.10.08
The Beatles / From me to youwięcej53792012.10.08
Drosell / To właśnie z Tobawięcej101022012.10.02
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej138722012.10.01
Anita Lipnicka & John Porter / Tell me, tell mewięcej53982012.10.01
Bayer Full / Weselny walczykwięcej115312012.10.01
biesiadna / Siadła pszczółka na jabłoniwięcej106972012.10.01
biesiadna / Sto lat - weselnewięcej99842012.10.01
Drossel / Co ja zrobiłem, że się ożeniłemwięcej102872012.10.01
Effect / Tylko onawięcej88692012.10.01
Ira / Bez Ciebie znikamwięcej56312012.10.01
Ira / Szczęściewięcej57972012.10.01
Magda Niewińska / Mężu drogi mójwięcej90942012.10.01
Saturn / Czułe spojrzeniawięcej66352012.10.01
Bayer Full / Piosenka o pantofelkuwięcej84452012.09.26
Bayer Full / Serca dwawięcej112902012.09.26
Bernadeta Kowalska / Kochani moi rodzicewięcej111362012.09.26
biesiadna / A teraz idziemy na jednegowięcej101172012.09.26
biesiadna / Cała w bieliwięcej100732012.09.26

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl