Wyszukiwanie utworu

 

Piosenki weselne

Witamy na stronie prezentującej muzykę weselną, piosenki na wesele i pierwszy taniec. Portal powstał w celu ułatwienia organizacji muzycznej części wesela. Pomagamy w wyborze piosenki na pierwszy taniec jak i dowolnych utworów i podkładów muzycznych na ten cały piękny wieczór. 

Dla ułatwienia, do każdej piosenki dodany jest teledysk z portalu youtube.com. Wydawca portalu publikej udostępnione teledyski. Redakcja aktualizuje i weryfikuje opisy zaproponowanych utworów tak, aby łatwiej można było dokonać idealnego wyboru.

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki oraz opcji filtrowania utworów według typu i wykonawcy.

Będziemy stale powiększali listę pomysłów na piosenki weselne, polskie i zagraniczne. Czekamy też na Wasze propozycje ! 

Najnowsze piosenki na wesele

Nazwa/Wykonawca Liczba
odsłon
Data
dodania
Piotr Rubik / Most Dwojga Sercwięcej115732013.02.14
Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański / Podejrzani Zakochaniwięcej85282013.02.08
Wawele & Jan Wojdak / Biały latawiecwięcej55962013.02.08
Ace of Base / All that’s she wantswięcej113152012.10.11
Andrzej Rosiewicz / Chłopcy radarowcywięcej69072012.10.11
Bajm / Ta sama chwilawięcej56022012.10.11
biesiadna / Hej z góry, z górywięcej75812012.10.11
biesiadna / Zocha izbę zamiataławięcej81812012.10.11
biesiadne / Bando bandowięcej66432012.10.11
GARCIA / Kalimba de loonawięcej52912012.10.11
Ich Troje / Zawsze z Toba chciałbym byćwięcej51052012.10.11
Kayah & Goran Bregovic / Śpij kochany, śpijwięcej37322012.10.11
Norbi / Kobiety są gorącewięcej39252012.10.11
Wojciech Korda & Niebiesko-Czarni / Niedziela będzie dla naswięcej40282012.10.11
Demono / Zostańmy samiwięcej67362012.10.09
Lenny Kravitz / Stand By My Womanwięcej58222012.10.09
Michał Bajor / Nie znajdą naswięcej45352012.10.09
Natalia Oreiro / Me muero de amorwięcej64542012.10.09
Roberta Flack / I feel Like Making Love To Youwięcej61012012.10.09
Roberta Flack / The First Time Ever I Saw Your Facewięcej42822012.10.09
Roberta Flack / Peabo Bryson / Tonight i celebrate my lovewięcej43202012.10.09
U2 / In a little whilewięcej50942012.10.09
Verba / Miłośćwięcej55422012.10.09
Aerosmith / I dont wanna miss a thingwięcej96612012.10.08
Barry White / Loves Themewięcej60992012.10.08
Celin Dion / The power of lovewięcej83342012.10.08
James Buant / You are beautifulwięcej42292012.10.08
Jessica Simpson / I wanna love you foreverwięcej46822012.10.08
Metallica / Nothing else matterswięcej73362012.10.08
Norah Jones / Come away with mewięcej44472012.10.08
Patric Swage / She like the windwięcej56202012.10.08
Richard Marx / Right here waitingwięcej71812012.10.08
The Beatles / From me to youwięcej46602012.10.08
Drosell / To właśnie z Tobawięcej87772012.10.02
Altus / Pogratulujmy młodej parzewięcej119902012.10.01
Anita Lipnicka & John Porter / Tell me, tell mewięcej46852012.10.01
Bayer Full / Weselny walczykwięcej99292012.10.01
biesiadna / Siadła pszczółka na jabłoniwięcej90462012.10.01
biesiadna / Sto lat - weselnewięcej84872012.10.01
Drossel / Co ja zrobiłem, że się ożeniłemwięcej88172012.10.01
Effect / Tylko onawięcej75942012.10.01
Ira / Bez Ciebie znikamwięcej47952012.10.01
Ira / Szczęściewięcej49342012.10.01
Magda Niewińska / Mężu drogi mójwięcej78032012.10.01
Saturn / Czułe spojrzeniawięcej58092012.10.01
Bayer Full / Piosenka o pantofelkuwięcej71432012.09.26
Bayer Full / Serca dwawięcej97152012.09.26
Bernadeta Kowalska / Kochani moi rodzicewięcej97732012.09.26
biesiadna / A teraz idziemy na jednegowięcej86402012.09.26
biesiadna / Cała w bieliwięcej87352012.09.26

Kontakt, reklama: www.grupaportaliweselnych.pl